top of page

HAKKIMIZDA

"360 Derece Kurumsal Emlak Pazarlama" dünyasına hoşgeldiniz!

Moment İstanbul A Blok D: 73

Baltacı Mehmet Paşa Sok.

Soğanlık Kartal İstanbul Türkiye

Ofis Gsm: 0533 651 93 51

www.kurumsalemlakpazarlama.com

© 2021 KURUMSAL EMLAK PAZARLAMA

Satış Pazarlama / Marka Ekibi

19 yıllık tanıtım ve reklam tecrübemiz

2002 yılında reklam hizmetine başlayan firmamız; yaratıcı ekipte tasarımcı ve yazar kadrosuyla sektöründe lider ulusal ve uluslararası müşterilerine tanıtım ve reklam hizmeti vermiştir. Müşterilerinin inşaa ettiği gayrimenkullerin tanıtımını  ve gazete ilanlarını tasarlamış ve yayınlanmasını sağlamıştır. 2016 yılında ise faaliyet alanına "Gayrimenkul Pazarlama Hizmeti"ni eklemiştir.

 

Kurumsal Emlak Pazarlama

"360 Derece Tanıtım" faaliyetimiz

Yılların verdiği reklamcılık bilgi birikimi ile gayrimenkulü bir ürün olarak görmüş ve "Nasıl daha iyi tanıtıp pazarlayabilirim?" sorusuna cevap aramıştır. 

Gayrimenkul hizmetinin içeriğini geliştirmiş ve plan yerleşim alternatifleri, 3 boyutlu modelleme, 360 derece fotoğraf hizmetini ve bu unsurlardan oluşan gayrimenkule özel broşür tasarımı ile mülkü tanıtma ve pazarlamaya  beş yıl önce başlamıştır. 

 

"360 Derece Pazarlamayı" Türkiye ilk yapan  ve 5 yıldır sürdüren kurumsal emlak pazarlama firmasıyız.

 

Reklam tecrübemizin "Kurumsal Gayrimenkul

Pazarlaması"na faydası

19 yıllık reklamcılık tecrübesiyle portföyüne aldığı her gayrimenkulün teknik bilgilerini araştırmacı tecrübesiyle bir araya getirir, uzman fotoğraf profesyonellerimizin çektiği görüntülerle gayrimenkulün dosyasını oluşturarak, hiç bir ayrıntıyı kaçırmayız. Bir araya getirdiğimiz teknik bilgi ve çekilen fotoğraflarla reklam departmanımız o mülke özel "Gayrimenkul Broşürü" tasarlar. "Gayrimenkul Broşürü"nü kiralık ve satılık mülk arayan mevcut ve potansiyel kurumsal müşterilerimize belirlediğimiz frekans aralığında sunarız. Ayrıca Sahibinden.com reklam portalında da genel alıcıya ulaşmak için yayınlarız.

 

 

"360 Derece Dijital Pazarlama" faaliyetimiz

Konvansiyonel medyayı kullandığımız kadar dijital medyayı da etkili kullanan uzman  ekibe sahibiz. Gayrimenkulün tanıtım mataryellerini her dijital medyaya özel tasarlarız.

 

*Dijital Broşür

*E-posta pazarlama

*Sms

*Google Reklamları

*Sosyal Medya Reklamları

*WhatsApp Business Manager

 

ile mülkünüzün tanıtımını  doğru kurumsal alıcılara anında ulaştırırız.

 

 

"Kurumsal Marka" memnuniyeti

Tanıtım ve pazarlama faaliyeti ile kendisi için doğru mülkü gören kurumsal kirama yapmak veya mülk satın almak isteyen alıcılar; daha doğru, hızlı ve keskin karar almakta ve bunun sonucunda işlerini daha iyi geliştirerek mevcut pazarlarında marka bilinirliği ve  karlılığını arttırmaktadırlar.  Bizimle çalışan kurumsal markalar emlak departmanı  kurma ve personel gideri masrafından tasarruf yapmış oluyorlar.

 

"Gayrimenkul Sahibi" memnuniyeti

Gayrimenkul sahibi mülkünü hızlıca kurumsal kiracıya vermenin huzuru ve güveniyle kendi mülkünün değerlenişini izlemektedir. Biliyoruz ki: kurumsal kiracılı mülkler her zaman diğer kiralamalara göre mekana daha çok değer katmakta bu durum mülkün satış fiyatını yükseltmektedir.  Kiraladığımız mülkleri daha sonra satışa çıkardığımızda kurumsal kiracılı mülklerin daha hızlı ve daha yüksek fiyatla alıcı ile buluştuğunu görüyoruz.

 

Ayrıca mülke özel yaptığımız; hakkında her ayrıntıyı içeren "Gayrimenkul Broşürü" ve ayrıntılı dosyamız bugüne kadar yapılmamış bir dökümantasyon çalışması olduğu için mülk sahibinin elinde mülkü hakkında özel tasarlanmış çok değerli bulunmaz bir kaynak olmaktadır.

Markamız hem mülk sahibi hem de kurumsal kiracı veya alıcının hak ve menfaatlerini koruyarak aracılık hizmeti vermektedir. 

 

 

Türkiye'nin her yerinde "Danışman Ortaklar"ımızla bölge uzmanlığımızı geliştiriyoruz

Hizmetimizi Kurumsal Müşterilerimize verirken Türkiye'nin her yerinde o bölgenin uzmanı yerel emlak danışman ortaklarımızla işbirliği yapıyoruz.

 

Adaletli kar paylaşım ilkemizle  hızla büyümekteyiz.

 

 

Sizi de ailemize bekleriz. Birlikte çalışmak dileği ile...

MENU

SOSYAL MEDYA

  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter
bottom of page