top of page

HİZMETLERİMİZ

Social Distance in Office

Kurumsal Kiralama

Portföyümüzde bulunan kurumsal firmaların nasıl bir mülk istediğini biliyoruz. Amacımız doğru taleplere doğru mülkleri hızlıca eşleştirmek, kiralama veya satın almanıza aracılık  yapmaktır.

Büyüyen kurumsal markalardan lokasyona göre talepleri toplarız. Talepleri sınıflandırırız. Lokasyonlarda bulunan danışman ortaklarımıza talepleri gönderir.  Danışman ortaklarımız hızlıca bize istenilene en uygun mülkleri gönderir.  Değerlendirme  yaparız. Kurumsal müşterimizle yaptığımız toplantıda beklentiyi karşılayacak kiralık mülkleri beyenilerine  sunarız.

Beyenilen mülklerin sahipleriyle kurumsal firmayı bir araya getirir, anlaşmayı sağlar kiralamayı yaparız.

Hiç vakit kaybetmeden "Mülk Sahibi Başvuru" butonuna tıkladıktan sonra bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Satış

Ulusal ve uluslararası yatırımcılar için satılık havuzumuzda bulunan mülkleri; bütçe, amortisman süresi ve taleplerinize göre  sınıflandırıp müşterilerimizin beyenisine  sunarak güvenli satış işleminizi adınıza yönetiyoruz.

 

Kurumsal kiracılı mülkler her zaman diğer kiralamalara göre gayrimülke daha çok değer katmakta bu durum mülkün satış fiyatını yükseltmektedir.  Kiraladığımız mülkleri daha sonra satışa çıkardığımızda kurumsal kiracılı mülklerin daha hızlı ve daha yüksek fiyatla alıcı ile buluştuğunu görüyoruz.

Sizin de elinizde bulunan satılık mülkleriniz için aşağıdaki  "Mülk Sahibi Başvuru" butonuna tıklayarak bilgi formunu ulaşabilirsiniz.

Satış temsilcimiz  sizi gün içinde arayarak randevu talep edecektir.

iş görüşmesi

Mülkünüzün Güncel Satılabilir Değerini Bulma (Ekspertiz) Hizmeti

Mülkünüzün şu anki güncel değerini öğrenmek ister misiniz?

Ülkemizin içindeki  şartlar itibariyle bir mülkün değeri artık daha kısa zamanda değişmektedir. 2021 yılı ve salgın sürecinde bir mülkün değeri 6 aylık periyotlarda değişmektedir.

 

Bir çok mülk değerleme yöntemi kullanarak mülkünüzün şu an satılabilir değer aralığını öğrenmek isterseniz hemen aşağıdaki butona basın ve formumuzu doldurun.

Sizi hemen arayalım. 

Brainstorm

Kurumsal Kiracılı
Mülk Satışı
Hizmeti

Satış havuzumuzda her bütçeye uygun kurumsal kiracılı mülklerimiz bulunur.  Kurumsal kiracılı mülklerin kira getirisinin düzenli olması ve kurumsal kiracının mülke kazandırdığı değer açısından her zaman yatırımcıların ilgisini çekmektedir. Kurumsal kiracılı mülkler, diğerlerine göre daha hızlı alınır ve satılır.

 

Birikimlerinizi kurumsal kiracılı gayrimenkullerimizden birine yatırmak isterseniz hemen formumuzu doldurun. Sizinle iletişime geçelim.

İLETİŞİM

Lütfen formumuzu doldurun, sizinle iletişime geçelim.
Mülkünüzü hızlıca kiralayalım veya satalım.

Teşekkür ederiz.

Moment İstanbul A Blok D: 73

Baltacı Mehmet Paşa Sok.

Soğanlık Kartal İstanbul Türkiye

Ofis Gsm: 0533 651 93 51

www.kurumsalemlakpazarlama.com

MENU

SOSYAL MEDYA

  • Instagram
  • LinkedIn Sosyal Simge
  • YouTube
  • Facebook
  • Twitter

© 2021 KURUMSAL EMLAK PAZARLAMA

Satış Pazarlama / Marka Ekibi

bottom of page